אתר חדשות ישראלי

פעיל BDS ביקר בארץ והפך למעריץ גדול של ישראל

אמציה סמקאי, יו”ר‏ בצדק – עמותה למדיניות יהודית‏, מספר על פעיל בכיר לשעבר בתנועת החרם ה-BDS בשם סבסטיאן, ששנא את מדינת ישראל, והאמין כי היא מבצעת טרור ופשעים נגד הפלשתינים. סבסטיאן שהיה ראש ה-BDS לשעבר באוניברסיטת ג’ורג’יה שבארה”ב, קיבל כרטיס טיסה מהארגון הפרו ישראלי ‘stand with us’ לבקר בישראל, ולהתרשם ממנה בעצמו.

“סבסטיאן הגיע לישראל כדי לחפש אפרטהייד, כדי לצלם ולדווח ולחזור לאוניברסיטה עם אנרגיות חדשות של מחאה נגד הישראלים הרשעים, אבל אפרטהייד הוא לא מצא. במקום זה הוא מצא דמוקרטיה קטנה ומשגשגת. וילה בג’ונגל”, מספר אמציה סמקאי.

“הוא מצא חיילים, נדהם לראות שהם צעירים יותר ממנו והבין עם אילו דילמות הם מתמודדים באופן יומיומי. הוא מצא עם שרק מנסה לחיות את חייו ואפילו לעשות טוב לסביבתו הקרובה ולעולם אבל במקום הכרת הטובה שמגיעה לו הוא מותקף באלימות רצחנית וסובל משנאה עיוורת כלפיו”.

אמציה מספר עוד, כי סבסטיאן ניגש אליו בכנס של מכון Acton כשהוא עונד סיכה של ‘stand with us’, לאחר שהפך לנציג הארגון באזור שלו.2 הערות

 1. hana sharon
  יולי 3, 2017 - 11:19 am

  וואו פנטסטי, מעולה , פעולה ברוכה אותה צריך להמשיך ללא לאות, להביא לארץ כמה שיותר פעילים שהם למעשה “עיוורים” הניזונים ממידע שיקרי ומוטה והזוי.

  Reply
  • יולי 5, 2017 - 12:52 pm

   ראש ממשלה כלומניק פוליטי
   שהוא במקרה גם שר חוץ אימפוטנט
   אחראי על משרד חוץ שמאלני שאינו מתפקד כבר עשרות שנים

   ככה זה כשהממשלה לא מתפקדת
   ואוהבי ישראל צריכים לפעול כאנשים פרטיים

   Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *