פוליטיקאי ירדני: אם ישראל תיפול – מדינות רבות אחרות יפלו גם

עבד אלמלא: בתור פוליטיקאי ירדני, אני מרגיש מחויב לדבר בגנות תנועת החרם נגד ישראל והשפעותיה על המזרח התיכון. אני מייצג את נקודת מבטם ועניינים של העם הירדני. וככזה, אני חופשי לומר את האמת שרבים לא יכולים לומר. בגלל שאני לא ישראלי, אף אחד לא יכול להאשים אותי בשנאת ערבים. אהיה ברור: ה-BDS זו קבוצת שנאה חסרת מעצורים אשר מאיימת לערער את יציבותה לא רק של ישראל אלא גם של מדינתי, וכל המזרח התיכון. מקור: israelhayom

ה-BDS מחפשת לבודד את ישראל, אך מה יקרה באמת לעולם אם ישראל תיפגע? מנהיג האופוזיציה הירדני מודאר זהארן ענה על כך בראיון לישראל היום: “אם ישראל תיפול, ירדן ומצרים ורבות אחרות יפלו. ואז כל העולם יאלץ להתחנן לנפט האיראני”. אנחנו יכולים לשנוא את ישראל עד מחר, אבל עלינו להבין שאם היא תיעלם- אנחנו הבאים בתור. ישראל היא חוד החנית במלחמה נגד הטרור, ואם היא תיפול- ירדן תסבול ממנו הכי הרבה.

זו הסיבה שתנועת החרם היא איום על כל המזרח התיכון. היא טוענת לפעול לטובת הפלשתינים החיים תחת דיכוי. אם כך, למה היא לעולם לא פועלת נגד ממשלת ירדן- אשר מדכאת את מרבית אוכלוסיית הפלשתינים? למה אין חרם על לבנון, שבה פלשתינים לא יכולים לעבוד כנהגי מונית? למה אין חרם על סוריה אשר רצחה אלפים מהם במחנה ירמוכ? תנועת החרם צריכה להתבייש על שסימנה את המדינה היחידה שמספקת פרנסה לפלשתינים. על שמכרה את נשמתה למשטרי מדינות ערב.

ה-BDS הוא כלי שרת בידיי כל הדיקטטורים הערביים אשר משתמשים בישראל ככלי ניגוח להסתת דעת הקהל מהמתרחש במדינתם, מהעובדה שהם גדולי מפרי זכויות האדם בעולם. אדם נמדד לפי האנשים שהוא מקיף את עצמו בהם. מה זה אומר על תנועת החרם אם היא מיודדת עם אותם דיקטטורים? מתישהו בעתיד, ירדן תהיה חופשייה. אנחנו נבנה מערכת אשר פועלת בשותפות עם ישראל, ולא דרך שלום קר. אנו נהפוך את ירדן למודל לעולם הערבי באמצעות עבודתנו עם אחינו הישראלים. עם ישראל חי ועם ירדן חי. מקור: israelhayom

[תודה ל – Abed Almaala ול – Mudar Zahran]

Photo: Abed Almaala

 

 

3 הערות

 1. מאי 18, 2017 - 7:13 pm

  כל הכבוד לאחיי הירדנים האמיצים ,מי יתן ונסיים עם המלחמות הסתמיות, ישראל מאוד מכבדת את הירדנים, ואני מצפה מהירדנים כולל המלך לנהוג כך, וממש לעשות כל מאמץ לשמור על השלום והכבוד שיש בינינו.

  Reply
 2. מאי 18, 2017 - 7:09 pm

  העולם פשוט מתחיל להבין ולהתפקח ולהבין שישנה פה שנאת חינם נגד היהודים ושרבים בעלי אינטרסים מתקיימים משינאה זו.

  Reply
 3. רמי
  נובמבר 20, 2016 - 7:14 pm

  הכל נכון וכשר ומה אם השטח הכבוש שירדן לקחה מארץ ישראל היא תחזיר לנו ימי קדם ושלום בארץ אינשאלה

  Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *