אתר חדשות ישראלי

צפו, מגיש מצרי למוסלמים: מה תרמנו לעולם מלבד טרור? למה שיאהבו אותנו?

צילום: dreamstime

בעקבות המתיחות בין האירופאים למהגרים המוסלמים, ולאחר דריסתם של מתפללים מחוץ למסגד בשבוע שעבר בלונדון, שאל מגיש הטלוויזיה המצרי יוסף אל-חוסייני, מדוע קיימת שנאה נגד העולם הערבי: “מדוע הם שונאים אותנו? מפני שאם הם לא היו, אז משהו היה ממש לא בסדר אצלם בראש. המוסלמים לא תרמו דבר למערב, מלבד טבח ומתקפות טרור, ואתם עדיין מצפים מהם לאהוב אותנו?!”.

“מה המוסלמים נתנו לערי המערב מלבד פיגועים? האם המוסלמים הציגו משהו מלבד פיגועי דריסה? פיגועי ירי? המוסלמים שורפים גם מוסלמים אחרים. מה המוסלמים עשו שהופך אותם לראויים לאהבה מצד מישהו, ושמישהו יקבל אותם במדינתו?”

“ואחרי כל זה, אתם עדיין שואלים למה הם שונאים אותנו? ואז עוד ממציאים מונחים חדשים, כמו ‘קונספירציה עולמית נגד האיסלאם’, אם זה היה נכון, אז היו טובחים במוסלמים בכל רחבי העולם. ההיפך הוא הנכון, אלו הלא-מוסלמים שנטבחים. אני צודק או לא? ואז שואלים אותי ‘מה עם המיעוט המוסלמי בהודו ומאלי?’, והאמת שמה שאני רואה זה מוסלמים מבצעים מעשי טבח בנוצרים ומיעוטים אחרים בכל העולם. מה תרמו המדינות הערביות לעולם? כלום.

מה הם תרמו בעולם המדעי? שניים-שלושה מדענים על פני 1435 שנים? עשר מדענים באלף שנה? מי המציא את המטוס? את מעבורת החלל? מכניקת הקוואנטים? תיאוריית היחסות? מאיפה מגיעים כל הפילוסופים הגדולים? לא מפה”.1 תגובה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *