אתר חדשות ישראלי

למען ישראל: שיירת אופנועים עם דגלי ישראל מאירופה

סולידריות עם מדינת ישראל: ביוני הקרוב, יצאו עשרות רוכבי אופנועים למסע רכיבה שיתחיל מלונדון ויעבור לאורך יותר 6000 ק”מ בצרפת, בלגיה, גרמניה, אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, רומניה, בולגריה, יוון ויסתיים בישראל. “המסע פתוח להצטרפות של כל רוכב אופנוע בעל לב פתוח עבור ישראל, החופש והדמוקרטיה”, נכתב באתר האינטרנט של הרוכבים.

ל’ניוזדסק ישראל’ אומר מקסימיליאן מרקו כץ, שמארגן את מסע הרכיבה כי: “אירופה הפכה למטרה עבור הטרור האסלאמי בדיוק כפי שישראל היא מטרה כבר עשרות שנים, לכן כל הרוכבים מרגישים שחייב להראות יותר תמיכה במדינת ישראל. זו הדרך שלנו להביא את המסר לאירופה”.

מקסימיליאן מרקו כץ, הקים לפני 14 שנים את המרכז למעקב ולמיגור האנטישמיות ברומניה, והשתתף בעשרות כנסים, ועידות ופגישות של גופים בינלאומיים שדנו באנטישמיות ובמדיניות האנטי-ישראל שמתפשטת בעולם ובמיוחד באירופה.

מקסימיליאן מקווה שיותר ישראלים יצטרפו למסע בארץ: “בקבוצה יש רוכבים יהודים ולא יהודים, כולם ציונים. ולהיות ציוני זה לא אומר להיות קיצוני. אני מקווה שברגע שנגיע לארץ, רוכבים ישראלים יצטרפו אלינו. בארץ אנו נרכב מרמת הגולן ועד אילת במשך כמה ימים. כמו כן, אנו נהיה חלק מפתיחת משחקי המכביה ה-20 שיתקיימו ביולי  בירושלים”.

ליצירת קשר:  info@ride4solidarity.comLeave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *