אתר חדשות ישראלי

טוביה טננבום: היהודים הם אלה שלוחצים על אמריקה להקים מדינה פלשתינית

העיתונאי והסופר טוביה טננבום בראיון מיוחד לכתב ‘ניוזדסק ישראל’ יוני רייני- מספר על חוויותיו ממסע של שבעה חודשיים בארצות הברית של אמריקה. טננבום הסתובב לאורכה ולרוחבה של אמריקה, ובכל מקום הוא גילה שקרים, גזענות, עוני, אלימות, צביעות ושנאת ישראל. בספרו החדש ‘שקרים שכולם מספרים’, מגלה טננבום את השנאה הגדולה שיש לחלק מיהודי אמריקה ליהדותם ולמדינת ישראל.

את הדברים שתקראו בספר לא תמצאו בשום ערוץ בטלוויזיה, באחריות. הדרך היחידה שלכם לשמוע אותם היא לטוס לאמריקה ולדבר עם הבנאדם הממוצע שתפגשו ברחוב. אבל טוביה עשה בדיוק את זה, ובסגנונו הייחודי הוא יודע לגרום לאנשים להודות באמת שאינם נוחים איתה.

האזינו לראיון המרתק של כתב ניוזדסק ישראל יוני רייני עם טוביה טננבום:

טוביה טננבום חוזר מאמריקה וחושף בספר חדש את הפנים האמיתיות שלה – מאת נמרוד זוטא

 

 

יוני רייני הנו חוקר בכיר לשעבר בפורום קדם. יוני הוא בנו של פרופ' אנסון רייני, מגדולי החוקרים בעולם בכל הנוגע לארץ ישראל והמזרח התיכון ובנה של פרופ' ציפורה כוכבי רייני, הביוגרפית של הסופרת נעמי פרנקל. לדבריו: שנים אני עוסק בהסברה ואף כיועץ הסברה לגורמי הסברה מקצועיים. מפרסם מאמרים מחקריים בכל הנוגע להסברה. התחלתי את העיסוק מ-2012. ב-2013 הקמתי את ארגון ההסברה "ניפוץ מיתוסים, המציאות והעובדות" והעברתי סדנאות בכל הנוגע להסברה מקצועית. התפרסמתי בעיקר בעקבות המחקרים על הקשר בין העולם המוסלמי והערבי לנאצים. כותב מאמרי הסברה במגוון רחב של תחומים כולל חוקים בין לאומיים וניפוצי מיתוסים נגד ישראל. (לקוח מתוך אתר "פורום קדם למחקר המזרח התיכון והסברה ישראלית")

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *