אתר חדשות ישראלי

חוקר ישראלי חושף את פרצופו האמיתי של “הפרטנר” החביב על השמאל

Image Credits: shutterstock.com/By 360b.

ד”ר אדי כהן, מזרחן ויושב ראש ‘פורום קדם למזרחנות והסברה’, קרא את ספרו של יו”ר הרשות מחמוד עבאס (אבו מאזן) וחשף את פרצופו האמיתי. הספר ‘השואה בעיני מחמוד עבאס’ שתורגם לעברית על ידי פייר לביא ואדי כהן, מגלה פרטים חדשים שטרם יצאו לאור ממשנתו של אבו מאזן.

כידוע בשנת 1983 שהה מחמוד עבאס במוסקבה וחיבר את עבודת הדוקטורט שלו. עבודה זו נכללה בספרו, “הפנים האחרות: הקשרים החשאיים בין הנאציזם לציונות”, שיצא לאור במהדורה ראשונה ברבת עמון בשנת 1984. בספר זה מכחיש עבאס את השואה כפי שהייתה ומנסה להוכיח לכאורה את הקשר בין ראשי הציונות לבין הנאצים.

בספר נכתב כי: “ראשי הציונות ראו ברדיפת היהודים וההתנכלות להם כדבר רצוי ומקובל כדי לגרום להם לעלות לארץ ישראל וכי כל האמצעים כשרים להשגת מטרה זו כולל שיתוף פעולה עם הנאציזם. ידוע מאוד כי המניע של האנטישמיות הוא הרדיפה והדיכוי [נגד היהודים], וזה בהחלט דבר רצוי לתנועה הציונית”, כתב עבאס כחלק ממסע הסתה נגד קיומה של מדינת ישראל וקיומו של העם היהודי.

החיבור הזה בין אבו מאזן לבין הק.ג.ב., והעובדה שספרו שימש ועדיין משמש כשופר תעמולה נגד מדינת ישראל והציונות, מעלה שאלה חשובה – האם הק.ג.ב עצמו הזין את מחמוד עבאס בחומרים לספרו ודאג לממן במשך שנים את התעמולה הפלשתינית נגד מדינת ישראל?

מי שמעוניין לרכוש את הספר מוזמן לפנות לד”ר אדי כהן Edy Cohen בפייסבוק, או לשלוח מייל: edycohen@walla.com

Image Credits: shutterstock.com/By 360b.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *