ביל הפרוע: פלשתין זה שקר – וויתור על שטחים הוא לא פחות מהתאבדות

בישראל מכירים אותו דרך סרטוני ההסברה למען ישראל ואמריקה, אך רבים לא יודעים כי ‘ביל הפרוע’ גדל בהרי הרוקי בקולוראדו, והייתה לו קריירה מצליחה בתחום אכיפת החוק. בתור מומחה אבטחה, ביל התמודד לא מעט עם האלימות האסלאמית ועסק באימון וגיוס אנשי אבטחה וצוותי הדרכה שונים ברחבי העולם. בראיון קצר ל‘ניוזדסק ישראל’ אומר ביל: מדינת ישראל היא התגשמות ישירה של ההבטחה האלוהית – אסור לישראל לוותר על מילימטר אחד.

מתי התחלת עם סרטוני ההסברה?

התחלתי עם סרטוני “ביל הפרוע למען אמריקה” ב-2011, ותמיכה בישראל היתה התכנית שלי מלכתחילה.

מה אתה חושב על מדינת ישראל?

ישראל היא התגשמות ישירה של ההבטחה האלוהית להקים מחדש את האומה. הסיבה העיקרית שישראל נמצאת תחת מתקפה היא שהעולם לא יכול לקבל את קיומו של הנס בדמות מדינה. וויתור על שטחים מצד ישראל הוא לא פחות מהתאבדות. אין שום שטח אדמה שישראל יכולה לוותר עליו בשביל מדינות ערב. אסור לישראל לוותר על מילימטר אחד!

מה אתה חושב על הטרור שמשתולל כעת באירופה?

אני לא מסוגל להבין מדוע אירופה לא מתקוממת אל מול הטרור האיסלאמי. הניחוש הטוב ביותר שלי הוא, שהמנהיגים האירופאים מתנהגים כך משום שהם סבורים שהמדיניות ההיסטורית שלהם היתה שגויה.

מדוע הנשיא אובמה מסרב להכיר בטרור האסלאמי?

ברק אובמה הוא מוסלמי אדוק. כל דבר שהוא עושה יראה הגיוני, אם מביאים בחשבון את האפשרות הזו.

האם לדעתך דונלד טראמפ יביס את הטרור האסלאמי?

אני משוכנע שמר טראמפ ילחם בטרור, מפני שהוא מתייחס לצבא בכבוד. אמריקה שבעה מהמדיניות הכנועה והמלטפת כלפי הטרור. אובמה הביא עשרות ומאות אלפי מוסלמים לאמריקה, וברגע שמרחץ הדמים יתחיל- טראמפ ינקוט במדיניות חזקה.

לינק לדף של ביל הפרוע למען אמריקה: Wild Bill for America, LLC

 

1 תגובה

  1. מרץ 15, 2017 - 7:15 pm

    אדם לוחם למען הצדק הוא יודע את האסטוריה

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *