אתר חדשות ישראלי

אברי גלעד לטראמפ: אתה המתנה הכי טובה של ישראל – אוהב אותך

Image Credits: טראמפ. צילום: shutterstock\ By Frederic Legrand – COMEO.

איש התקשורת והטלויזיה, אברי גלעד, הגיב בדף הפייסבוק שלו לפרישת ארה”ב מהסכם הגרעין עם איראן, ושיבח את הנשיא דונלד טראמפ.

“מיסטר פרזידנט. שמע, לא מתחבר לדעות שלך בכל כך הרבה דברים, ממשבר האקלים, הפלות, מיעוטים, קהילת הלהט”ב, לא מתענג על איך שאתה מדבר, על איך שאתה מתנהג לנשים, על איזה איש משפחה שאתה, על איך שאתה מסתרק. ממש לא. לא הייתי רוצה להיות חבר שלך, אם היו לך חברים.

אבל בכל הנוגע להבנתך את הסכסוך במזרח התיכון אתה מדוייק לגמרי. כשצריך להבחין מי טוב ומי רע, וכשצריך לפעול נגד הרע בכלים שהוא מבין, אתה הכי טוב שהיה. אתה מתנה שבחלומות הכי טובים שלנו (חלקנו הגדול לפחות) לא פיללנו לקבל.

קודמך בתפקיד, אותו ברנש אובמה, היה איש לטעמי. איך שדיבר, ואיך שרקד, ואיך שהצחיק, ואיך שחתיך, ואיך שאשתו כזאת חזקה ומשפיעה ומוצלחת ואיך שהכל במקום, חוץ מההבנה הפשוטה של העולם.

הוד נחמדותו החריב חצי עולם, את כל המזרח התיכון (חוץ מאיתנו) ואת אירופה כתוצאה מכך. ההשלכות של מעשיו עוד יתפשטו עוד ועוד בעולם. איזה איש נורא בתולדות העולם.

מסתבר שקיבלת אישיות לא משהו, מיסטר פרזידנט, ונימוסין לא משהו, ועידון לא משהו, אבל כל מה שכן קיבלת, ראיה פשוטה והבנה של מאבק, זה בדיוק מה שהיה צריך עכשיו, ולכן אתה שליח לטוב, צינור שדרכו באה הקלה גדולה לעם ישראל.

לכן אני מתכבד להזמינך לארוחת ערב בביתי, מג’דרה, סלט, טחינה, תה צמחים, ושעד אז תהיה בריא עם כל הג’אנק שאתה תוקע. לא סובל אותך אבל אוהב אותך מאד.”

Image Credits: טראמפ. צילום: shutterstock\ By Frederic Legrand – COMEO.

1 תגובה

  1. דניאל שר(מ)וט
    מאי 9, 2018 - 11:34 am

    טראמפ בתגובה: ״מי אתה ולמה אתה מדבר איתי?!?״

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *